Msza święta zaduszna. Zaduszki z balladą

Data wydarzenia:  Śr, 02.11.2016 | 18:00

Zapraszamy wszystkich Was, jak również Wasze rodziny, przyjaciół, znajomych na ZADUSZKI Z BALLADĄ w poniedziałek 2.11.
Zaczynamy Mszą Zaduszną o godz.18.00 w szkolnej kaplicy - kartki wypominkowe wrzucamy do skrzyni stojącej w auli.
Będziemy się modlić za nauczycieli, pracowników Szkoły i uczniów, którzy już od nas odeszli do Pana. A także za dobroczyńców naszej Szkoły: p. Elżbietę Rufener - Sapiehę i p. Witolda Benedeka (architekta naszej Szkoły) i zmarłych członków Zarządu Stowarzyszenia Przymierze Rodzin. Wspomnimy p. Zbigniewa Szczucińskiego (fizyka), p. Olę Chojecką (polonistkę i bibliotekarkę), p. Alę Macińską (pedagoga), p.Jurka Wociala (filozofa),p.Barbarę Konopnicką (lekarkę), p.Adama Mijakowskiego (portiera), p. Mikołaja Smosarskiego (portiera), p. Piotra Koja (portiera), Michała Galasa (1982 - 2011), Ignacego Szlenkiera (1983 - 2008), Kalę Mioduszewską (1989 - 2008), Mateusza Tylmana (1997 - 2015).
Jeżeli ktoś nie zdąży na Mszę, to oczywiście może dołączyć do nas później na samo śpiewanie.
Można przynieść mały nie kopcący zbytnio znicz.
Będziemy śpiewać piosenki tych, którzy już odeszli, o przemijaniu, o umieraniu ( nie tylko fizycznym) i mamy nadzieję, że nie będzie to czas smutku lecz refleksji, nadziei. Tym razem nie przewidujemy słodkości, może kawę i herbatę.
Tradycyjnie jeżeli ktoś chciałby, aby ulubiona piosenka z tego nurtu pojawiła się w śpiewniku, to prosimy o przesłanie lub przyniesienie, czy podanie tytułu do soboty 29.10. do p. Grzegorza Sieradzana.