Artystyczny wieczór Absolwenta

Data wydarzenia:  Sob, 21.05.2016 | 17:00

Przez te kilkanaście lat istnienia naszych szkół, przewinęła się Was całkiem pokaźna liczba.
Oprócz normalnej działalności szkolnej, wielu próbowało swoich sił na scenie w rozmaitych formach wokalnych, instrumentalnych, tanecznych, sportowych, kabaretowych, czy teatralnych.
Pomyśleliśmy, że byłoby całkiem ciekawym doświadczeniem spotkanie się i być może przeżycia jeszcze raz Waszych dokonań muzyczno – aktorskich,
na „ARTYSTYCZNYM WIECZORZE ABSOLWENTA”, który planujemy w dniu
21.05.2016 r. (sobota) . Zaczynamy o 17.00.
Zapraszamy oczywiście wszystkich, absolwentów i Gimnazjum i Liceum, gdyż będzie to być może okazja do spotkania się po latach i pogadania przy kawie, herbacie, ciastach – ma być uruchomiona kawiarenka
w stołówce, a na patio może grill oraz stoliki i miejsca do siedzenia.
Jeżeli będzie potrzeba zorganizujemy salę dla maluchów, gdzie będzie można zostawić na trochę swoje „pociechy”, jeżeli takowe się pojawią.
Oczywiście zapraszamy do wzięcia udziału w występach na scenie oraz obejrzenia najciekawszych filmów, które przez te lata powstawały.
Tylko jest prośba, aby osoby czy zespoły chcące wystąpić, przesłały do 08.05. na adres
- grzegorz@sprjp2.edu.pl następujące informacje:
- kto się zgłasza – imię nazwisko, jeżeli się zmieniło, to w nawiasie poprzednie – szkolne,
- w jakim składzie, jeżeli zespół – imię nazwisko, instrumenty ewentualnie podkład muzyczny
- co chciałby zaprezentować
- co będzie potrzebować – instrumenty które mamy w szkole, miejsce np. do tańca itp.
Mamy nadzieję, że uda się to wszystko ogarnąć, a Wy stawicie się licznie.
Pozdrawiamy i czekamy – „Komitet organizacyjny”