"Tam i z powrotem" - spotkanie z absolwentem Pawłem Orlewskim (matura 2008)

Opublikowano:  Sob, 20.12.2014

Ostatni dzień szkoły w 2014 roku obfitował w wydarzenia. Rano Paweł Orlewski opowiedział o swojej karierze naukowej, którą rozpoczął od ukończenia naszego Gimnazjum i Liceum, a następnie podjął studia z biotechnologii na Politechnice Warszawskiej. W trakcie studiów pracował jako animator w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Po studiach odbył staż w firmie BASF w Niemczech, a teraz pracuje nad doktoratem dotyczącym zagadnień krystalizacji w Zurychu.

Po tym spotkaniu uczniowie klasy maturalnej pisali próbną maturę.

O godzinie 13,00 wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w bibliotece szkolnej na opłatku, po którym rozpoczęły sie upragnione ferie.

O godzinie 16.00 odbył się opłatek dla pracowników szkoły, a o 18.00 cała społecznośc szkolna spotkała się na wspólnym kolędowaniu.