Święto Szkoły 22.10.16

Opublikowano:  Nie, 23.10.2016

W piątek 21 października 2016 rano powitaliśmy uroczyście uczniów 1M. Po krótkim przemówieniu p. Dyrektora nastąpiło związanie nowych uczniów ze Szkołą. Pierwszoklasiści otrzymali krawaty szkolne, a następnie poprzez ich zawiązanie symbolicznie związali się ze Szkołą.

Potem Licealiści obejrzeli przygotowane przez ich kolegów i p. Danutę Kowalik przedstawienie "Przed sklepem jubilera" Karola Wojtyły.

Następnego dnia, w sobotę 22 października, rozpoczęliśmy mszą świętą drugą część naszego świętowania.

Po przemówieniu Pana Burmistrza Dyrektorzy poszczególnych Szkół wręczyli nagrody nauczycielom. W tym roku nagrodę Dyrektora Liceum otrzymali: p. Matylda Wielanier - za szczęśliwe  doprowadzenie klas do matury i aktywny udział w promocji Liceum i p. Honorara Zduńczuk za doprowadzenie Pawła Galasa do tytułu fimalisty Olimpiady Fizycznej PW. Warto dodać, że kilkoro nauczycieli pracujących w naszym Liceum otrzymało nagrodę Dyrektora Gimnazjum: p. Barbara Kotecka, p. Anna Winnicka, p. Danuta Kowalik,.Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A potem otworzyła się kawiarnia artystyczna. I trwały spotkania i rozmowy.

Wieczorem o godzinie 20.00 polonezem rozpoczęliśmy potańcówkę i koncert uczniów i absolwentów. Obchody zakończyliśmy o północy!

Zobacz zdjęcia z powitania nowych uczniów

Zobacz zdjęcia z soboty