Marta Bejnar-Bejnarowicz

Chemia

Ukończyła studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także Studia podyplomowe fizyki z astronomią UW oraz Studia podyplomowe nauczania ochrony środowiska w gimnazjum i liceum UW. Jest przewodnikiem warszawskim, organizatorem turystyki PTTK i instruktorem kajakarstwa. Ma uprawnienia kierownika kolonijnego. Uczestniczyła w licznych warsztatach i szkoleniach m. in. „Szkoła wychowawców” Fundacji Homo Homini, profilaktyka uzależnień UW i Centrum Arrupe, kurs pedagogiki zabawy stowarzyszenia KLANZA, „Spotkania z kulturą, czyli kultura mniejszości narodowych w Polsce” Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Od wielu lat związana ze Stowarzyszeniem Przymierze Rodzin. Lubi wędrować, pływać kajakiem i fotografować.