Nagrywaliśmy film reklamujący narzędzie diagnostyczne Perspektywy Edukacyjno - Zawodowe

Opublikowano:  Wt, 14.04.2015

W piątek 10.04.2015 w naszej szkole był nagrywany film reklamujący narzędzie diagnostyczne Perspektywy Edukacyjno-Zawodowe. Wzięło w tym udział 14 osób z klasy I A i II M. Wcielili się w role uczniów poszukujących swojej zawodowej drogi życiowej, posługując się tą aplikacją. Nagrywany był spot dla uczniów i spot dla nauczycieli, w którym wystąpiła jako ekspert pani Beata Gregorczyk – doradca zawodowy w naszej szkole.

Nagranie filmów trwało ponad 7 godzin. Reżyser i operator udzielali nam cennych wskazówek, ale jednocześnie chwalili za dobrą współpracę i zaangażowanie. Zdjęcia kręcone były w auli, na korytarzach, w sali gimnastycznej, na boisku, w sali biologicznej i komputerowej. Nasza Szkoła została wybrana ze względu na atrakcyjne wnętrza i wyposażenie sal lekcyjnych i hali sportowej. I oczywiście ze względu na dobrą prezencję naszej młodzieży! Uczniowie dobrze się bawili, ale jednocześnie poznali z bliska ciężką pracę filmowców.

Zobacz zdjęcia