Wieczór piosenek opozycyjnych

Data wydarzenia:  Wt, 13.12.2016 | 18:30

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Absolwenci i Uczniowie!
13 grudnia, jak co roku spotykamy się na Śpiewankach Opozycyjnych w auli naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby posłuchać, razem pośpiewać lub podzielić się swoimi wspomnieniami z tamtych lat czy to w formie mówionej, czy śpiewanej na godzinę 18.30.
Można przynieść coś do pochrupania, bo kawę i herbatę zapewnimy.
Wszystkie osoby, które chciałyby coś zaśpiewać tematycznie związanego z tamtym okresem,
proszę o kontakt, wtedy teksty piosenek będą mogły pojawić się w śpiewniku, można wysyłać mailem lub osobiście.
Podobnie osoby, które chciałyby coś opowiedzieć lub pokazać (będzie uruchomiony rzutnik multimedialny i komputer),proszę o informacje, wtedy będzie można troszkę zaplanować całe spotkanie.
Tak jak każde śpiewanki, tak i te otwarte są oczywiście dla Państwa rodzin i znajomych.
Grzegorz Sieradzan