Spotkanie z nauczycielami naszego liceum po powrocie z Zagrzebia 4.12.17

Agnieszka Chrząstowska-Wachtel i Anna Bogobowicz spotkały się w poniedziałek 4 grudnia 2017 roku z Radą Pedagogiczną Liceum Ogólnokształcącego Przymierza Rodzin i przekazały informacje o  pierwszym międzynarodowym spotkaniu projektowym oraz o warsztatach szkoleniowych dla  nauczycieli przeprowadzonych przez przedstawicieli firmy HERE.

Agnieszka Chrząstowska-Wachtel zrelacjonowała treść spotkania z pracownikami polskiego oddziału firmy HERE i opowiedziała o planach prac projektowych z uczniami.

Nauczyciele obecni na spotkaniu wyrazili zainteresowanie projektem i obiecali pomoc w wyborze tematu projektu oraz  wprowadzenie na lekcje języka angielskiego słownictwa potrzebnego do realizacji projektu.

Słowniczek przydatnych zwrotów przygotowała Anna Bogobowicz.