Transnational Project Meeting in Toledo

Opublikowano:  Pt, 19.10.2018

Panie Agnieszka Chrząstowska i Anna Bogobowicz pozdrawiają z Toledo, gdzie trwa spotkanie nauczycieli w ramach projektu Here MapMakers.

W dniach 18-19 października 2018 roku w Toledo w Hiszpanii odbyło się  międzynarodowe spotkanie koordynatorów projekt HERE Map Makers  projektu Erasmus+.

Gospodarzem spotkania była szkoła IES SEFARAD z Toledo. Dyrektor szkoły Julio Megia Sanmiguel razem z zespołem nauczycieli znakomicie przygotował  i zorganizował Transnational Project Meeting.

W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy szkół, koordynatorzy   i nauczyciele z partnerskich szkół uczestniczący w projekcie. Z Liceum Ogólnokształcącego Przymierza Rodzin w spotkaniu uczestniczyli: Agnieszka Chrząstowska-Wachtel koordynatorka projektu i  nauczyciel geografii oraz Anna Bogobowicz nauczycielka języka angielskiego.

W czasie spotkania przedstawiciele wszystkich partnerskich szkół przedstawili sprawozdanie z  wdrażania  projektu w swojej.

W prawie wszystkich  szkołach w nowym roku szkolnym do projektu dołączyli nowi uczniowie.

Agnieszka Chrząstowska-Wachtel i Anna Bogobowicz przedstawiły sprawozdanie z poprzedniego roku szkolnego i podały plan na obecny rok.

Na spotkaniu koordynatorzy projektu wymienili się doświadczeniami.

Zobacz zdjęcia