Święto Szkoły i Bal licealistów i absolwentów

Opublikowano:  Nie, 26.10.2014

W piątek 24 października 2014 rano powitaliśmy uroczyście uczniów klasy pierwszej. Po krótkim przemówieniu p. Dyrektora nastąpiło związanie nowych uczniów ze Szkołą. Pierwszoklasiści otrzymali krawaty szkolne, a następnie poprzez ich zawiązanie symbolicznie związali się ze Szkołą. Na zakończenie tej części wystąpił Króliczek.

Potem wszyscy Licealiści wyruszyli na Bieg Papieski śladami św. Jana Pawła II. W sześciu grupach tworzyli warszawską mapę pamięci o naszym Świętym Patronie.

Następnego dnia, w sobotę 25 października, rozpoczęliśmy mszą świętą drugą część naszego świętowania. Po mszy świętej Dyrektorzy poszczególnych Szkół wręczyli nagrody nauczycielom. W tym roku nagrodę Dyrektora Liceum otrzymały panie: Honorata Zduńczuk - Szwajgier i Agnieszka Bejnar - Bejnarowicz - zaszczęśliwe  doprowadzenie klas do matury. Warto dodać, że kilkoro nauczycieli pracujących w naszym Liceum otrzymało nagrodę Dyrektora Gimnazjum za szczególne osiągnięcia w konkursach - panie: Mirosława Podkowińska - Lisowicz, Joanna Piechowska i Marta Bejnar - Bejnarowicz. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Po części oficjalnej odśpiewaliśmy całą szkołą kilka kolęd, które zostaną wydane na płycie przed Bożym Narodzeniem.

A potem otworzyła się kawiarnia artystyczna, odbyła się aukcja prac dzieci. I trwały spotkania i rozmowy.

Wieczorem o godzinie 20.00 polonezem rozpoczeliśmy Bal uczniów i absolwentów. Obchody zakończyliśmy o północy!

Zobacz zdjęcia:

Przygotowania do balu i Święta Szkoły