Chuck Festival - Muzyczny festiwal charytatywny

Opublikowano:  Sob, 31.05.2014
Chuck Festival - Muzyczny festiwal charytatywny
W 2012 roku u nauczyciela wf-u zdiagnozowano raka. Wtedy grupa uczniów, chcąc być wsparciem dla swojego trenera, nagrała piosenkę (C.H.U.C.K - teledysk). Szkoła zoorganizowła koncert Antoniny Krzysztoń i zbiórkę pieniędzy.

W 2013 roku uczeń szkoły podstawowej zachorował na nowotwór kości. Tym razem szkoła również zorganizowała koncerty podczas których wystąpił między innymi Czesław Mozil .

W tym samym roku powstała idea zorganizowania regularnego festiwalu charytatywnego pod nazwą Chuck Festival.

Z inicjatywą zorganizowania takiej imprezy wyszli nasi absolwenci.

Co roku pod koniec maja podczas eventu będą zbierane pieniądze na szczytne cele.

W tym roku Festiwal odbył się 25 maja 2014 roku w Szkole Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II.
Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku.
Koszt "cegiełki" to 20 złotych.