Budżet partycypacyjny - nasza siłownia

Śr, 14.06.2017

Głosujemy na WYSOKI URSYNÓW PÓŁNOC - PROJEKT wymieniony pod nr 30

„Zakup wyposażenia siłowni działającej przy Szkole Przymierza Rodzin”

Poniżej podamy informacje jak należy głosować

Każdy mieszkaniec Warszawy, bez względu na wiek (nie trzeba być pełnoletnim) i adres zameldowania (wystarczy mieszkać w stolicy) może zagłosować od 14 do 30 czerwca 2017 roku (elektronicznie do godz. 23.59),Głosować można na dwa sposoby:

• przez Internet – na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl aby zagłosować musisz mieć dostęp do adresu e-mail. Na podany adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny, który umożliwi Ci głosowanie. Po kliknięciu w link, należy wybrać Dzielnicę Ursynów i obszar. 

Uwaga! Jeżeli nie dotarł e-mail z linkiem aktywacyjnym, sprawdź inne foldery w swojej poczcie np. spam lub zgłoś ten problem na adres twojbudzet@um.warszawa.pl.
Dla rodziców małych dzieci, które także mogą głosować, ale nie mają adresu e-mail lub osób posiadających np. rodziców w wieku starszym, którzy nie mają swojego konta pocztowego, stworzono możliwość głosowania z jednego adresu mailowego.
W tym roku z jednego maila mogą skorzystać maksymalnie 3 osoby. Ponowne głosowanie z tego samego adresu e-mail można wykonać tylko po zakończeniu poprzedniego procesu głosowania i po powtórnym zarejestrowaniu się na stronie do głosowania poprzez wpisanie adresu e-mail. Można skorzystać ze stanowiska komputowego na parterze ratusza przy punkcie informacyjnym, dostępnym od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 18.00.
• papierowo – wypełniając kartę do głosowania na miejscu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, metro Imielin) lub przynosząc już wypełnioną kartę do stanowisk nr 1-5, wcześniej wciskając literkę „B” w Q-matic (system obsługi klienta). Przed oddaniem wypełnionej karty konieczne będzie okazanie ważnego dokumentu tożsamości. Nie ma możliwości przyniesienia karty w imieniu innej osoby. Karta bez podpisu będzie nieważna, dlatego koniecznie sprawdź czy jest podpisana.
Specjalnie, aby umożliwić wszystkim złożenie karty do głosowania, Urząd Dzielnicy Ursynów w dniach 19-30 czerwca br. będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00.
Uwaga! Jeżeli oddasz głos w kilku dzielnicach lub w kilku obszarach lub na różne sposoby (przez Internet i na karcie papierowej), wszystkie Twoje głosy będą nieważne. Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko raz i tylko w jednej Dzielnicy!
W głosowaniu mogą brać udział dzieci w każdym wieku, pod warunkiem wypełnienia przez rodziców/opiekunów zgody (do pobrania po prawej stronie w zakładce „Do pobrania” lub w Urzędzie Dzielnicy, w przypadku głosowania przez Internet karta ze zgodą wyświetli się w trakcie głosowania).
Do głosowania w budżecie partycypacyjnym uprawnieni są również cudzoziemcy mieszkający w stolicy. Jeśli nie posiadają numeru PESEL, to do karty do głosowania dołączają oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, gdzie wpisują nr dokumentu podróży, który są zobowiązani okazać przy osobistym składaniu karty w Urzędzie.
W tym roku na Ursynowie głosujemy tylko na jeden wybrany obszar lokalny (nie ma poziomu ogólnodzielnicowego), ale na dowolną liczbę projektów, tak by nie przekroczyć kwoty przeznaczonej na dany obszar