1% podatku dla Przymierza Rodzin

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Członkowie i Sympatycy Przymierza Rodzin! Dziękujemy z całego serca za przekazywanie 1% podatku na działalność naszego Stowarzyszenia, które jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Dzięki Państwa hojności w ostatnim roku możliwe było m.in.: ✓ Wsparcie świetlic środowiskowych kwotą 20 000 PLN;

✓ Dofinansowanie obiadów dla 60 dzieci w stołówce świetlicowej w Rawie Mazowieckiej;

✓ Dofinansowanie obozów młodzieżowych i szkolenia wolontariuszy kwotą 17 000 PLN;

✓ Wsparcie przebudowy szkoły na Mokotowie kwotą 67 000 PLN;

✓ Dofinansowanie stypendiów w naszych szkołach kwotą 133 220 PLN.

Czy w tym roku uda nam się jeszcze więcej?

Obecnie największym wyzwaniem jest remont i rozbudowa naszego DOMU w Podkowie Leśnej. Jest to piękny budynek z kaplicą i dużym ogrodem. Znaczące prace już są realizowane dzięki dofinansowaniu, które udało nam się pozyskać w programie grantowym przeznaczonym na rozwój fundacji i stowarzyszeń. Pragniemy, by nasz DOM mógł znowu być dla wszystkich miejscem pikników, spotkań, zielonych szkół i edukacji – zgodnie z pragnieniem założycieli Przymierza Rodzin.

Prosimy pamiętać o nas przy wypełnianiu PIT – KRS 0000091879 z możliwością dopisania celu szczegółowego.

Przekazany przez Państwa 1% pozwoli na:

➢ Rozbudowę DOMU w Podkowie Leśnej;

➢ Szkolenia wolontariuszy pracujących z dziećmi i młodzieżą;

➢ Pomoc dzieciom i rodzinom w świetlicach środowiskowych w Kutnie, Rawie Mazowieckiej i Ursusie;

➢ Dofinansowanie obozów dziecięcych i młodzieżowych;

➢ Dofinansowanie stypendiów socjalnych.

Na nasze wspólne dzieła można także przekazać darowiznę poprzez stronę internetową Przymierza Rodzin – zakładka „Wspieraj nas” (https://przymierze.org.pl/wspieraj-nas/).

Już teraz dziękuję za Państwa hojność i dobrą wolę. Łączę wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia oraz życzenia błogosławieństwa Bożego za wstawiennictwem naszego patrona bł. Edmunda Bojanowskiego.

Przewodnicząca Stowarzyszenia Przymierze Rodzin Marta Bejnar-Bejnarowicz